Informace o mě

 

 

Jmenuji se Jaroslava Kubíková, je mi 45 let, mám 3 děti a moc hodného muže. Bydlím v rodinném domě v Miloticích u Kyjova, kde najdete i mé Relaxační studio.

Ke své práci jsem se dostala velmi pomalu a postupně. Od roku 1998 mě zajímá vše, co je mezi nebem a zemí, co člověk tak nějak ví, ale nemůže si na to sáhnout či uchopit.

Pomocí přednášek, kurzů, cvičení jogy, zdravé výživy, prodeje alternativních produktů apod. jsem hledala svou cestu. Cestu, na které budu šťastná a  práci, jež mě bude naplňovat.

V roce 2010 jsem absolvovala kurz Masérství. Musím říci, že až tady jsem si plně uvědomila a procítila mé životní naplnění. Tahle práce mi dává  pocit jistoty, kdy mohu pro klienta udělat vše potřebné.

Pomocí přístroje Supertronic změřím energii v těle (tzv. meridiány), poradím jak se správně stravovat a v neposlední řadě tělo uvolním pomocí bylinných masážních krémů, nebo vonných olejů. Vždy přistupuji ke klientovi individuálně. Pokud je potřeba, ošetřím tělo svící Tádé nebo energií Reiki. Vše v souladu s klientem a jeho potřebami.Chci, aby mí klienti odcházeli uvolnění, odpočinutí a odnášeli si i něco navíc. Něco na co se nedá sáhnout ani uchopit.

Těším se z mé práce a věřím, že i vy pocítíte u mne radost, lásku a porozumění.