Masáže

 

 

 

Dornova metoda

Je to velmi účinná metoda, která navrací obratle a klouby do původní polohy. Klient se vždy cvičení aktivně účastní, spolu s terapeutem. Jemným tlakem se obratel, nebo kloub uvádí do správné polohy.

Dornova metoda je bezpečná terapie, vhodná pro všechny, kteří jsou schopni pohybu.

Už po prvním ošetření klient cítí velkou úlevu, hlavně v oblasti beder a kyčelních kloubů. Výrazně ustoupí bolesti v těchto oblastech páteře.

Terapie trvá 1,5 – 2hodiny.  Je vhodné pohodlné oblečení. Součástí terapie je Breussova masáž,  která pomáhá ještě více uvolnit tenzi a napětí svalů v oblasti páteře.

Kontraindikace:

Nachlazení nebo chřipka

Nádorové onemocnění

Akutní záněty

Becthtěrevova nemoc

Po nehodách a úrazech

Cena:500

Klasická, relaxační a regenerační masáž

Při této masáži se uvolní, zregeneruje a rozpohybuje celé tělo díky masážnímu bioinformačnímu krému Artrin.  Jeho protizánětlivé složení z bylin dává záruku kvalitního uvolnění do hloubky svalů. Masáž zad a šíje trvá 30. minut a stojí 320kč

Masáž zad a šíje s aroma olejem trvá 30.minut a stojí 270 kč.

Protimigrénová masáž

Jak už název napovídá, může pomoci jak v akutním stavu, tak působí i preventivně. Na bolesti hlavy, tlaku nad očima, ve spáncích, tlaku v uších apod.. Je velmi příjemná, trvá asi 15.- 20. minut.  Uvolněním šíje a masáže vlasové části na hlavě si užijete pocitu úlevy a hluboké relaxace. Při častých migrenózních stavech se doporučuje jako prevence absolvovat tuto masáž každé 2.týdny. Masáž stojí 90kč.

Masáž lávovými kameny

Tuto masáž doporučuji hlavně v chladnějších dnech, kdy se tělo vyrovnává s teplotními rozdíly. Kdy jsme podvědomě stažení a neuvolnění. Horké lávové kameny a teplý olej způsobí, že tělo tzv. roztaje, uvolní se a zrelaxuje. Přiložení lávových kamenů na energetická místa na těle tzv. čakry umožní tělu přijmout teplo, sílu z kamenů a zharmonizovat vše, co je třeba. Kameny se těží z hlubších vrstev lávy. Obsahují řadu kovů, které teplo výborně akumulují a předávají. Pokládají se nejen na tělo, ale masírují se s nimi také  místa, která potřebují uvolnit. Masáž trvá 45. - 60. minut. Pro lepší účinek doporučuji masáž celého těla. Stojí od 400 kč - 600 kč.

Masáž baňkami

Baňkování je metoda, která docílí velmi intenzivního prokrvení masírované tkáně a již po jednom zákroku se dostaví nečekaná úleva. Je velmi vhodným doplňkem při klasických masážích. Dokáže odstranit bolesti páteře a celého pohybového aparátu. Lze je přikládat i individuálně na postižená místa, otoky kyčelních kloubů, kolene nebo rameního kloubu. Používají se baňky jak skleněné tak silikonové nebo vakuové. U mě najdete baňky skleněné, které mám  ráda pro jejich intenzitu a hloubku, v jaké umí pracovat. Masáž si užijete 30.- 50. minut a stojí 300kč - 400kč.

Ošetření ušními a tělovými svícemi

Ošetření tělovými svícemi patří mezi mé nejoblíbenější. Teplo a klid při ošetření dostává klienta do stavu naprosté pohody. Svíce se pokládá individuálně na bolestivá nebo zánětlivá místa. Při hoření dochází k podtlaku. Svíce vytahuje škodliviny ze stran i hloubky 5.cm. Zbavuje tělo škodlivých usazenin, zánětů, bolesti, zmírní vnitřní otoky a cysty. Svíce se vyrábí ručně a obsahují silice léčivých rostlin, které působí na daný problém. Například silice akátu pomáhají vytahovat bolest z kloubů a působí na celý pohybový aparát. Kurkuma je protizánětlivá a čajovník pomůže s dýchacími problémy. Škála je opravdu veliká. Doba hoření svíce je asi 15minut

U ošetření ušními svícemi se musí vždy použít jak do levého tak do pravého ucha. Pomáhají odstranit nachlazení, bolest hlavy, zánět dutin, znění v uších, nespavost apod. Ušní svíce se používají i v oblasti obličeje, proti bolesti  zubů nebo zánětu vedlejších dutin. Ošetření svícemi stojí 120kč.